ZWIERZĘTA
Śniadania i Bar
Śniadania i Bar

noclegi ze śniadaniem w Sopocie

Wiemy co oznacza hasło „Sopot luksusowe noclegi blisko morza” - to przede wszystkim możliwość skorzystania z usług dzięki którym odrywamy się od codzienności, nie tracimy czasu tylko pełnymi garściami czerpiemy z miejsca w którym jesteśmy. Na udany początek każdego poranka zapraszamy Państwa serdecznie na wartościowe śniadanie przygotowane przez naszego szefa kuchni, ze świeżych i wyselekcjonowanych składników . Chrupiące pieczywo, zapach świeżo mielonej kawy i uśmiechnięta obsługa a to wszystko zwieńczone zapachem świeżo wypiekanych słodkości.

bar na wieczorny relaks

PRZEKĄSKI
Znamy rytm wypoczynku - śniadanie, potem plaża lub spacer parkiem, czas mija szybko i swobodnie.  Przed kolacją, którą zapewne zechcecie Państwo zjeść w sercu Sopotu, przygotowujemy smaczne przekąski, idealne na wczesne popołudnie. Zupy, tarty, deski serów - mogą zostać wyserwowane do pokoju, lub możecie Państwo usiąść w restauracji.


BAR
W menu drinków proponujemy orzeźwiające, kolorowe trunki zarówno te tradycyjne jak i też mnie znane. Zawsze mamy schłodzone prosecco i szampana na wyjątkową okazję, które możemy wyserwować do pokoju. Zapraszamy wieczorami do baru - przyjemne koniakowe światło, kojąca muzyka i pyszne drinki to miłe towarzystwo które może pięknie zamknąć Państwa wieczór.

więcej zdjęć