MY STORY SOPOT APARTAMENTY

 

Katarzyna Figura - Ambasadorka My Story Sopot

Jedna z największych gwiazd polskiego kina Katarzyna Figura objęła funkcję Ambasadora My Story Sopot Apartments. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, z niepowtarzalnym głosem i długą listą filmów, w których wystąpiła (m.in. "Pociąg do Hollywood", "Kingsajz" czy "Killer"). Jak podkreśla w wywiadach, uwielbia wypoczywać na polskim wybrzeżu, bo czuje tu energię morza. W "My Story" ceni sobie kameralność, eleganckie wnętrza oraz bliskość plaży. Dla naszych Gości organizowane są w naszym hotelu m.in. wieczory filmowe z Jej udziałem. 

 

 

Konkurs "Historia z My Story Sopot"

 

Szanowni Goście,

 

serdecznie dziękujemy za wybór naszego hotelu. Mamy nadzieję, że czas tutaj spędzony na długo zostanie w Waszej pamięci.

Tworząc „My Story” mieliśmy nadzieję, że każdy Gość wyjedzie z Sopotu z niepowtarzalnymi wspomnieniami, które będą zachęcały do powrotów do naszego hotelu.  Dlatego zachęcamy Państwa do udziału w naszym konkursie „Historia z My Story”.

Rodzinny spacer po molo, romantyczny weekend we dwoje czy zwiedzanie Trójmiasta – to tylko niektóre ze wspomnień i historii, jakie można utrwalić na krótkich filmach i zdjęciach podczas pobytu nad morzem. Utrwalmy te wspomnienia razem!

Zachęcamy do nagrywania krótkich (trwających maksymalnie trzy minuty) filmów, które będziemy pokazywać na naszych kontach na portalach społecznościowych. Zwycięzca danego miesiąca otrzyma od nas darmowy jednodniowy pobyt dla 2 osób w „My Story” podczas kolejnej wizyty!

Prosimy o przesyłanie filmów na adres mailowy: konkurs@mystorysopot.pl

W razie pytań prosimy o wysłanie wiadomości na powyższy adres mailowy lub o kontakt z pracownikami recepcji.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

***

YOUR STORIES

Velg, ha det gøy og skriv elektroniske postkort fra ferie!

Vi poster de på vår FB eller nettside og takker deg for innsatsen med en voucher du kan bruke neste gang du er i byen. La oss sammen skape en bildekollasjfra et vellykket opphold i Sopot! Vi venter på dere!

Velg, ha det gøy og skriv elektroniske postkort fra ferie

Vi poster de på vår FB eller nettside og takker deg for innsatsen med en voucher du kan bruke neste gang du er i byen. La oss sammen skape en bildekollasj fra et vellykket opphold i Sopot. Vi venter på dere!

kontakt

Bestilling av leiligheter

ul. Powstańców Warszawy 53a

81- 712 Sopot

Tlf.: +48 606 848 606

Tlf.: 58 382 38 00

Faks: 58 382 38 01

e-post: rezerwacja@mystorysopot.pl

 

Søk