MY STORY SOPOT APARTAMENTY

So!  Sopot

Nie zdążysz rozpakować walizek bo najpierw rzucisz się na wygodne łóżko, pootwierasz co się da w nowoczesnym umeblowaniu twojego pokoju, odetchniesz czystym powietrzem nowiutkiego hotelu i czym prędzej wybiegniesz w klapkach na plażę lub drinka
przy Monte Cassino.

„My Story” Sopot będzie ramą twojego pobytu, twojego wypoczynku, twojej zabawy. Niczego nie narzucamy, nie wliczamy w cenę, nie determinujemy.
Sam zdecydujesz, co dobierzesz dla siebie i bliskich z koszyka „My Story”.

 

 

Katarzyna Figura - Ambasadorka My Story Sopot

Jedna z największych gwiazd polskiego kina Katarzyna Figura objęła funkcję Ambasadora My Story Sopot Apartments. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, z niepowtarzalnym głosem i długą listą filmów, w których wystąpiła (m.in. "Pociąg do Hollywood", "Kingsajz" czy "Killer"). Jak podkreśla w wywiadach, uwielbia wypoczywać na polskim wybrzeżu, bo czuje tu energię morza. W "My Story" ceni sobie kameralność, eleganckie wnętrza oraz bliskość plaży. Dla naszych Gości organizowane są w naszym hotelu m.in. wieczory filmowe z Jej udziałem.  W naszych apartamentach udzieliła już kilku wywiadów, między innymi w magazynie Gala opowiedziała o swojej miłości do morza, zapraszamy do lektury tutaj.

 

 

Konkurs "Historia z My Story Sopot"

 

Szanowni Goście,

 

serdecznie dziękujemy za wybór naszego hotelu. Mamy nadzieję, że czas tutaj spędzony na długo zostanie w Waszej pamięci.

Tworząc „My Story” mieliśmy nadzieję, że każdy Gość wyjedzie z Sopotu z niepowtarzalnymi wspomnieniami, które będą zachęcały do powrotów do naszego hotelu.  Dlatego zachęcamy Państwa do udziału w naszym konkursie „Historia z My Story”.

Rodzinny spacer po molo, romantyczny weekend we dwoje czy zwiedzanie Trójmiasta – to tylko niektóre ze wspomnień i historii, jakie można utrwalić na krótkich filmach i zdjęciach podczas pobytu nad morzem. Utrwalmy te wspomnienia razem!

Zachęcamy do nagrywania krótkich (trwających maksymalnie trzy minuty) filmów, które będziemy pokazywać na naszych kontach na portalach społecznościowych. Zwycięzca danego miesiąca otrzyma od nas darmowy jednodniowy pobyt dla 2 osób w „My Story” podczas kolejnej wizyty!

Prosimy o przesyłanie filmów na adres mailowy: konkurs@mystorysopot.pl

W razie pytań prosimy o wysłanie wiadomości na powyższy adres mailowy lub o kontakt z pracownikami recepcji.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

***

 

... tylko dwie minuty do plaży

 

YOUR STORIES

Wybieraj, baw się i zapisuj kartki z wakacji elektronicznie,

a my umieścimy je z dumą na naszej ścianie na FB lub na stronie domowej a za najciekawsze podziękujemy voucherem na następny pobyt.
Stwórzmy razem kolaż udanych pobytów w Sopocie. Czekamy na Was!

Wybieraj, baw się i zapisuj kartki z wakacji elektronicznie

a my umieścimy je z dumą na naszej ścianie na FB lub na stronie domowej i podziękujemy voucherem na następny pobyt.
Stwórzmy razem kolaż udanych pobytów w Sopocie. Czekamy na Was!

dane kontaktowe

rezerwacja apartamentów

ul. Powstańców Warszawy 53a

81- 712 Sopot

tel: +48 606 848 606

tel: 58 382 38 00

fax: 58 382 38 01

email: rezerwacja@mystorysopot.pl

 

szukaj
KONKURS